Plebiscyt publiczności

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Jeszcze tylko do 6 marca można zgłaszać swoje propozycje w dorocznym Plebiscycie publiczności, organizowanym już po raz trzeci przez Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Przedmiotem oceny są spektakle – premiery w 2010 roku na scenach naszego Teatru: „Bóg mordu”, „Intymność”, „Noc tuż przed lasami”, „Novecento”, „Ojciec”, „Tragedia Makbeta”. Spośród twórców tych przedstawień, widzowie mogą wybrać najlepszych: spektakl, reżysera, scenografię oraz aktorkę i aktora. Kupony plebiscytowe są dostępne na terenie Teatru: w kasie, w Biurze Rezerwacji i foyer. Swoje głosy na najlepszych można przekazać też za pośrednictwem Internetu, szczegóły na stronie www.slowacki.krakow.pl ,w zakładce aktualności teatralne, gdzie znajdą Państwo kupon i regulamin plebiscytowy.

Wyniki tegorocznego plebiscytu, z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników przekazanymi przez oficynę Znak i Wydawnictwo Literackie, zostaną tradycyjnie ogłoszone 26 marca, w przededniu Międzynarodowego Dnia Teatru. W poprzednich edycjach plebiscytu triumfowały spektakle „Tango Piazzolla” oraz „Beatrx Cenci”, które są nadal w repertuarze Teatru im. Juliusza Słowackiego i do obejrzenia których Teatr gorąco zachęca.

(-)
Materiały Teatru
28 lutego 2011

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

Zielona granica
Agnieszka Holland
Po przeprowadzce na Podlasie psycholo...