Pociąg do Opery Krakowskiej

15. Letni Festiwal Opery Krakowskiej

W piątek, 1 lipca br. Opera Krakowska zagości na pokładzie PKP Intercity, zapraszając podróżnych do zapoznania się z ofertą artystyczną teatru oraz do obejrzenia najbliższych plenerowych spektakli na Wawelu w ramach trwającego XV Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej OPERA POKOLEŃ-OPERA BEZ GRANIC

Trasa promocyjna Opery rozpocznie się w pociągu „Fregata”, wyjeżdżającego z Dworca Głównego w Krakowie o godz. 8.00 i skończy pierwszy kurs w Warszawie. W powrotną stronę Opera będzie gościć w pociągu „Krakus”, wyjeżdżającym z Warszawy Centralnej  
 o godz. 16.29 i kończącym swój kurs w Krakowie.

Dla podróżnych Opera przygotuje różne atrakcje: krzyżówkę operową z nagrodami, możliwość wygrania biletów na spektakle, zapisanie się do newslettera, zdjęcia z osobami przebranymi w stylowe kostiumy, słodki poczęstunek. Każdy z pasażerów otrzyma także gazetkę operową czy wydawnictwo książkowe. 

Dodatkowo, podróżni, którzy zakupią w kasie Opery bilet na spektakle plenerowe Opery („Arie Oper Świata”, „Grand Pas…!”, „Faust”) otrzymają 10% rabatu przy okazaniu kasjerce biletu PKP z „operowym kursem”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej podróży i na spektakle do Opery Krakowskiej!

Najbliższe spektakle 

„Arie Oper Świata” – widowisko muzyczne
2, 3 lipca 2011, godz. 20.30
Dziedziniec Arkadowy Zamku Królewskiego na Wawelu

„Grand Pas…!” - gala baletowa
4 lipca 2011, godz. 20.30
Dziedziniec Arkadowy Zamku Królewskiego na Wawelu 

„Faust” Ch. Gounoda
7, 8 lipca 2011, godz. 20.30
Dziedziniec Arkadowy Zamku Królewskiego na Wawelu

Zakończenie XV Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej OPERA POKOLEŃ-OPERA BEZ GRANIC

Promocja Opery Krakowskiej na pokładzie PKP Intericty odbędzie się w ramach
XV Letniego Festiwalu Opery Krakowskiej „OPERA POKOLEŃ – OPERA BEZ GRANIC” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz budżetu Województwa Małopolskiego „Fundusze Europejskie dla Małopolski”.

(-)
Materiały Opery
30 czerwca 2011

Książka tygodnia

Trailer tygodnia