"Podróż do fabryki Św. Mikołaja" w Kubusiu

"Kopciuszek" - reż. Ireneusz Maciejewski - Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach

Na ten specjalny, mikołajkowy program Teatr Kubuś zaprasza gratis wszystkich widzów, którzy wybiorą się na spektakl "Kopciuszek" (od lat 4) w sobotę 6 grudnia o godz. 17 i w niedzielę 7 grudnia o godz. 11.

"Kopciuszek" - jedna z najbardziej znanych i lubianych baśni na świecie zaskoczy Was zabawną, oryginalną inscenizacją opartą na kolorowej scenografii, animacjach, gagach, niezapomnianych piosenkach i lalkach muppetach.

A po spektaklu, bez sań i biletu, zabierzemy Was w niezwykłą Podróż do fabryki Św. Mikołaja, gdzie jak co roku o tej porze, elfy powinny już pakować prezenty dla dzieci. Powinny Jednak tym razem zdarzyła się rzecz niesłychana: elfy zniknęły! I co teraz będzie? Czy Mikołaj zdąży na czas ze swoją misją? A może zostaniecie jego nowymi pomocnikami?

Teatr Kubuś z programem mikołajkowym pojedzie również 6 grudnia do chorych dzieci do szpitala w Jędrzejowie i 7 grudnia do Domu Kultury w Morawicy. Natomiast w Domu Chemika w Puławach wystąpi 7 grudnia ze spektaklem dla najmłodszych "Bajka o Czerwonym Kapturku".

(-)
Materiał Teatru
6 grudnia 2014

Książka tygodnia

ADAPTACJA. Skrzynka z narzędziami
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Marta Miłoszewska

Trailer tygodnia