Pokonaj strach

"Emocje od Z do A: O tremie" - "Kret sam na scenie" - Miejski Teatr "Miniatura" w Gdańsku

Teatr Miniatura i Wydawnictwo Ene Due Rabe zapraszają 27 kwietnia o godz. 12 na kolejne z cyklu warsztatów rodzinnych "Emocje od Z do A", tym razem na podstawie książki "Kret sam na scenie" Ulfa Nilssona i Evy Eriksson.

Tym razem będziemy rozmawiać o tremie, a punktem wyjścia będzie książka "Kret sam na scenie" Ulfa Nilssona i Evy Eriksson, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudka. Ta humorystyczna opowieść o małym chłopcu, który miał pierwszy raz wystąpić w szkolnym przedstawieniu, mądrze opowiada o pokonywaniu strachu.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców "Jak pomóc swojemu dziecku pokonać tremę?", a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty "Mój pierwszy występ" w odniesieniu do przeczytanej książki. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura od wtorku w tygodniu poprzedzającym warsztaty. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

Emocje od Z do A: O tremie
27 kwietnia, niedziela, 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku

W programie:
Czytanie książki "Kret sam na scenie" Ulfa Nilssona i Evy Eriksson w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudki
Warsztaty dla dorosłych "Jak pomóc dziecku pokonać tremę?" | prowadzenie: Joanna Trzaska
Warsztaty dla dzieci "Mój pierwszy występ" | prowadzenie: Anna Uzarczyk

(-)
Materiał Teatru
24 kwietnia 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia