Półmetek półkolonii w kaliskim teatrze

Puls miasta - Lato w teatrze

W Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego od tygodnia trwają półkolonie Puls miasta w ramach programu Lato w teatrze. W środę 19 lipca Teatr zaprosi na finałowy pokaz, który odbędzie się na Scenie Letniej Teatru dwukrotnie – o 14.30 i 18.00.

Podczas zajęć uczestnicy wraz z prowadzącymi poszukują wspólnego mianownika dla dźwiękowej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Kalisza. Do tej pory młodzież wzięła udział w warsztatach wokalno-aktorskich, budowała samodzielnie instrumenty muzyczne, tworzyła street art na specjalnie przygotowanej konstrukcji, przeprowadzała eksperymenty dźwiękowe w przestrzeni miejskiej.

W środę 19 lipca odbędzie się pokaz finałowy Puls miasta na Scenie Letniej Teatru (plac na tyłach głównego gmachu). Podczas pokazu uczestnicy razem z instruktorami zaprezentują efekt swojej dwutygodniowej pracy. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Partnerami projektu Puls miasta jest Stowarzyszenie Multi.Art oraz Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Program Lato w teatrze realizowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt Puls miasta jest dofinansowany ze środków Miasta Kalisz.

(-)
Materiał organizatora
13 lipca 2017
Wątki
Lato 2017

Książka tygodnia

Wybór opowiadań
Świat Książki
Edgar Allan Poe

Trailer tygodnia

„Tootsie" – reż. Magda...
Magdalena Piekorz
„Tootsie" jest to historia opowiadają...