Porczyk dla kobiet

"Smycz" - reż. Natalia Korczakowska - Teatr Polski we Wrocławiu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Teatr Polski we Wrocławiu zaprasza wszystkie panie we wtorek 8 marca na specjalny wieczór ze "Smyczą" Bartosza Porczyka

W tym wyjątkowym dniu bilety z niespodzianką na ten spektakl kosztują 50 zł. Dodatkowo każdy, kto kupi bilet na to przedstawienie, będzie miał możliwość zakupu biletu z 40% zniżką na LINCZ: Pani Aoi. Wachlarz. Szafę, grany 25, 26 i 27 marca 2011 na Scenie na Świebodzkim (bilet promocyjny: 21 zł).

Autorski spektakl Bartosza Porczyka, zwycięzcy XXVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej (2006). Inspiracją przedstawienia była piosenka "Smycz" zespołu Maanam. Tytułowy przedmiot oraz jego funkcja symbolizują zniewolenie współczesnego człowieka przez jego uzależnienia. Spektakl wykorzystuje krótkie monologi aktorskie, które pomagają połączyć piosenki w spójną całość tematyczną i pozwalają na stopniowe przechodzenie z jednego tematu w drugi. W warstwie muzycznej pojawiają się m.in. utwory Łony, Marka Grechuty oraz grup Myslovitz, Lady Pank i Fasolki.

(-)
Materiały Teatru
18 lutego 2011

Książka tygodnia

Kantor Nie/Obecność
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katarzyna Fazan

Trailer tygodnia

Nastazja wychodzi za mąż
Krzysztof Babicki
Kameralny spektakl o namiętnościach n...