Powraca spektakl Old Timers Garage

"Halo, Penis?" - reż. Grupa Wsparcia - Stowarzyszenie Old Timers Garage

12 stycznia o godz. 20 w w Old Timers Garage odbędzie się się spektakl "Halo, Penis?" z Markiem Pituchem i Jakubem Wonsem w rolach głównych.

Na fali sukcesów naszych "Dialogów Penisa" prezentujemy kolejny spektakl naszej produkcji.

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże "O". Wszystko za sprawą przyszłego potomka.

I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger. Roger to penis. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób.

Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem.

Rolę mentora w tych zagadnieniach pełni sam Roger. W napięciu oczekiwania na potomka pojawia się oczywiście chwila słabości, którą skrzętnie chce wykorzystać Roger, namawiając Andy'ego do "złego".

Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo.

Data: 12.01.2014 (niedziela) godz. 20:00

Bilety parter: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu spektaklu

Bilety balkon: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu spektaklu

(-)
Materiał Teatru
9 stycznia 2014

Książka tygodnia

Teatr bliskiego kontaktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Katarzyna Kalinowska, Katarzyna Kułakowska, Emilia Zimnica-Kuzioła, Ewelina Wejbert-Wąsiewicz

Trailer tygodnia