Premiera jesienią

"Trzej muszkieterowie " - reż. Konrad Imiela - Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Muzyczny Capitol ogłosił konkurs, w którym do wygrania są trzy potrójne zaproszenia na "Trzech muszkieterów". Wystarczy zrobić wakacyjne "selfie" trójki przyjaciół i opublikować je na Instagramie z tagiem #3Muszkieterowie. Na youtubowym kanale Capitolu można już obejrzeć filmowy zwiastun tej październikowej premiery.

Scenariusz musicalu na podstawie powieści Aleksandra Dumasa i teksty piosenek napisali Konrad Imiela i Marek Kocot, muzykę - Krzesimir Dębski.

Intrygi miłosne w wyższych i niższych sferach, wiszący na włosku polityczny skandal, tajemnicza agentka kardynała Richelieu i czwórka królewskich muszkieterów - czyli znana fabuła w nowej odsłonie, ze świetną muzyką, kapitalnymi kostiumami i widowiskowymi scenami walk szermierczych.

Premiera na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu: 10 października 2015r.

Mamy także konkurs, w którym do wygrania są trzy potrójne zaproszenia na "Trzech muszkieterów". Wystarczy zrobić wakacyjne "selfie" trójki przyjaciół i opublikować je na Instagramie z tagiem #3Muszkieterowie. Autorzy trzech najbardziej muszkieterskich fot dostana potrójne zaproszenie na spektakl.

Konkurs trwa do 31 sierpnia, wyniki ogłosimy w I połowie września.

(-)
Materiał Teatru
17 lipca 2015
Portrety
Konrad Imiela

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...