Premiera jesienią

"Trzej muszkieterowie " - reż. Konrad Imiela - Teatr Muzyczny Capitol

Teatr Muzyczny Capitol ogłosił konkurs, w którym do wygrania są trzy potrójne zaproszenia na "Trzech muszkieterów". Wystarczy zrobić wakacyjne "selfie" trójki przyjaciół i opublikować je na Instagramie z tagiem #3Muszkieterowie. Na youtubowym kanale Capitolu można już obejrzeć filmowy zwiastun tej październikowej premiery.

Scenariusz musicalu na podstawie powieści Aleksandra Dumasa i teksty piosenek napisali Konrad Imiela i Marek Kocot, muzykę - Krzesimir Dębski.

Intrygi miłosne w wyższych i niższych sferach, wiszący na włosku polityczny skandal, tajemnicza agentka kardynała Richelieu i czwórka królewskich muszkieterów - czyli znana fabuła w nowej odsłonie, ze świetną muzyką, kapitalnymi kostiumami i widowiskowymi scenami walk szermierczych.

Premiera na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu: 10 października 2015r.

Mamy także konkurs, w którym do wygrania są trzy potrójne zaproszenia na "Trzech muszkieterów". Wystarczy zrobić wakacyjne "selfie" trójki przyjaciół i opublikować je na Instagramie z tagiem #3Muszkieterowie. Autorzy trzech najbardziej muszkieterskich fot dostana potrójne zaproszenie na spektakl.

Konkurs trwa do 31 sierpnia, wyniki ogłosimy w I połowie września.

(-)
Materiał Teatru
17 lipca 2015
Portrety
Konrad Imiela

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...