Premiera monodramu Soni Bohosiewicz

"Chodź ze mną do łóżka" - reż. Adam Sajnuk - Teatr Polonia w Warszawie

W Teatrze Polonia na 2 grudnia 2013 roku planowana jest premiera sztuki "Chodź ze mną do łóżka", czyli monodramu w wykonaniu Soni Bohosiewicz.

Wydarzenie tym bardziej warte uwagi, że będzie to swoisty "warszawski debiut teatralny" aktorki cenionej za role filmowe, ale też przez lata związanej ze Starym Teatrem z Krakowa. Po ponad 5 latach intensywnej i docenianej przez publiczność i krytyków pracy na planie filmowym, Sonia Bohosiewicz wraca na deski teatralnej sceny! Po sukcesie "Konstelacji" - sztuki, w której grają Maria Seweryn i Grzegorz Małecki - reżyserii monodramu pod tytułem "Chodź ze mną do łóżka" podejmie się Adam Sajnuk, co wróży powstanie spektaklu znakomicie zagranego oraz starannie skomponowanego, przemyślanego, inteligentnego, z dobrze i ciekawie opowiedzianą historią.

Zapraszamy na opowieść o kobiecie, która znajdując się z sytuacji ekstremalnej mówi między innymi: "Nie wierzy mi pan? Wie pan co? Zróbmy tak: pan mnie uruchomi, a ja dam panu wszystko. Wiem, że nie można kochać na zawołanie, ale nam to się uda. To uczciwa propozycja. Wstanę, wezmę prysznic, a potem będę już tylko pana. Będę na każde zawołanie, będzie pan mógł robić ze mną wszystko. Będę jak niewolnica, jak pies. Będziemy się kochać rano, w południe, wieczorem i w nocy. Będę pana całować, tulić, lizać, prasować koszule. Będę miała zawsze dobry humor, nigdy nie będzie bolała mnie głowa, bez najmniejszego szemrania skoczę po piwo i obejrzę z panem każdy mecz. I nigdy nie będę chciała nowego futra, a gdy kran zacznie ciec, sama zawołam hydraulika. Czasami tylko wymknę się do lasu, pochodzę, pobiegam, podotykam drzew... Halo? Gdzie pan idzie? Jeszcze nie skończyłam. Proszę nie wychodzić! Stój! Stój, ty niedouczony sukinsynu! Masz mi pomóc! Za to ci płacą, rozumiesz? To twój zasrany obowiązek!!!"

Premiera odbędzie się 2 grudnia w Teatrze Polonia, serdecznie zapraszamy na pokaz przedpremierowy w niedzielę 1 grudnia oraz na kolejne spektakle 3 i 4 grudnia.

(-)
Materiał Teatru
26 listopada 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia