Premiera Studencka w Pantomimie

"Café Panique" - reż. Joanna Gerigk - Wrocławski Teatr Pantomimy

23 marca Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza studentów i licealistów na Premierę Studencką „Café Panique" w reżyserii Joanny Gerigk.

Scenariusz „Café Panique" powstał na podstawie dwóch zbiorów opowiadań francuskiego surrealisty Rolanda Topora: „Najpiękniejsza para piersi na świecie" i „Cztery róże dla Lucienne". Przedstawienie Joanny Gerigk opowiada o ludzkich dziwactwach i sposobach radzenia sobie z nimi. Absurdalność sytuacji i groteskowość bohaterów buduje tak samo dowcipny, jak i straszny obraz naszej rzeczywistości. Muzykę do „Café Panique" skomponował Sebastian Ładyżyński, scenografię przygotował Michał Dracz, a na scenie wystąpi zespół Pantomimy w składzie: Agnieszka Dziewa, Paulina Jóźwin, Anna Nabiałkowska, Monika Rostecka, Artur Borkowski, Jan Kochanowski, Mateusz Kowalski, Mariusz Sikorski, Krzysztof Szczepańczyk i Zbigniew Szymczyk.

Po przedstawieniu zapraszamy na moderowaną rozmowę z twórcami i zespołem Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Spotkanie adresowane jest do studentów, młodzieży licealnej i wszystkich tych osób, które chcą wziąć udział w dyskusji wokół premiery.

Premiera Studencka „Café Panique" 23 marca, godz. 19.00, Scena na Świebodzkim. Bilety w cenie 15 zł, za okazaniem legitymacji, do kupienia w kasach Teatru Polskiego. Rezerwacja biletów: tel. 71 337 21 03, mail: k.klimek@pantomima.wroc.pl oraz za pośrednictwem strony www.pantomima.wroc.pl. Kolejne przedstawienia 24 i 25 marca.

(-)
Materiał Teatru
7 marca 2018
Portrety
Joanna Gerigk

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...