Promocja dla Babci i Dziadka

"Hopla, żyjemy!" - reż. Krystyna Meissner - Wrocławski Teatr Współczesny

Wrocławski Teatr Współczesny przygotował prezenty - 17 zł za bilet dla Babci lub Dziadka, 20 zł za bilet dla osoby towarzyszącej na spektakle "Hopla, żyjemy!" w reż. Krystyny Meissner w dniach 28, 29 i 30 stycznia.

"Hopla, żyjemy!" to wzruszająca opowieść o miłości, która wybucha niespodziewanie między dwojgiem dojrzałych ludzi i nadaje ich życiu nowy, szalony, młodzieńczy wymiar, czyniąc ich szczęśliwymi i spełnionymi.

Starość jest w naszej kulturze tematem tabu. Myślenie o życiu zawłaszczył dziś i podporządkował sobie powszechnie obowiązujący kult młodości. Hopla, żyjemy! niejako rehabilituje starość. Przywraca starości jej godność. Mówi o prawie każdego człowieka do przeżywania życia w pełni, aż do jego końca. Domaga się szacunku dla ludzi starych i uznania ich prawa do miłości duchowej i fizycznej. Występują: Ona - Ewa Dałkowska [gościnnie], On - Jacek Piątkowski [gościnnie], Mąż - Zdzisław Kuźniar. W pozostałych rolach - między innymi wielu wybitnych aktorów-Seniorów dolnośląskich scen. Scenografia - Łukasz Błażejewski, choreografia: Mikołaj Mikołajczyk.

rezerwacja biletów: e-mail: iwona.jarosz@wteatrw.pl, tel. 71 358 89 53, 41 Odbiór w kasie biletowej, tel. 71 358 89 22 [kasa czynna od wtorku do soboty w godz. 12.00-19.00, w niedziele i święta - na dwie godziny przed spektaklem]

(-)
Materiał Teatru
23 stycznia 2014

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Malta Festival Poznań ...
Michał Merczyński
Dziś ogłaszamy kolejne wydarzenia, kt...