Promujemy teatr!

Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie ogłasza konkurs

Koszaliński Bałtycki Teatr Dramatyczny ogłosił konkurs pod nazwą "Nakręć się na teatr". Zasada jest prosta - trzeba nakręcić wideoklip, który będzie zaproszeniem do teatru. Można nagrać go kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym.

- Liczymy na najbardziej ekspresyjne formy realizacji filmu. Każda jest odpowiednia i każdy pomysł jest dobry- zachęca do udziału w zabawie Izabela Rogowska z BTD.

W konkursie udział może wziąć każdy, kto z twórczością wizualną jest w jakikolwiek sposób związany. - Jedyne, co jest dla nas istotne, to walory wizualne i estetyczne obrazu. Konkursowy film powinien w sposób nowatorski i oryginalny ukazywać specyfikę, walory i niepowtarzalność BTD oraz zapraszać do odwiedzenia teatru - mówią organizatorzy.

Wideoklipy mogą mieć charakter dowolny (stand-up, film z podkładem muzycznym, rap, pokaz slajdów), nie powinny być dłuższe niż 30 sekund oraz nie mogą zawierać treści obraźliwych i wulgarnych. Uczestnicy konkursu zamieszczają wideoklip na portalu Youtube, a link do niego wklejają jako post na fanpage'u BTD na Facebooku. Nagrodą główną dla autora zwycięskiego wideoklipu jest kurs fotografii artystycznej w Studio Fotografii Skorpions w Białogardzie oraz dwa karnety na spektakle BTD. Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia.

Przyjmowanie zgłoszeń zaczęło się 20 listopada i potrwa do 20 grudnia, natomiast głosowanie na fanpage'u BTD na spoty rozpocznie się 20 grudnia i zakończy się 30 stycznia.

(-)
Głos Koszaliński
27 listopada 2012

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...