Przed nami prawdziwe wyzwanie!

5. Dotknij teatru - Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

27 marca, w Międzynarodowy Dzień Teatru - sceny, garderoby i pracownie oddane zostaną we władanie najmłodszych spośród Widzów. Ponadto w Teatrze Jaracza spektakl z niespodziankami.

O godz. 13.00 zapraszamy na Pasaż Schillera, gdzie pod pomnikiem Wielkiego Reżysera, wraz z przedstawicielami Władz i Instytucji, złożymy kwiaty i oddamy hołd Ludziom Teatru.

Wieczorem natomiast Międzynarodowy Dzień Teatru dla Dorosłych - zaplanowany na ten dzień spektakl "Pamięć wody" poprzedzi uroczyste odczytanie Orędzia oraz losowanie teatralnych nagród - niespodzianek. Po spektaklu - coś specjalnego. Nasi Widzowie doskonale wiedzą, jak wygląda foyer Teatru, poszczególne sceny i które miejsce na widowni zająć, by w pełni cieszyć się spektaklem. Mało kto jednak wie, gdzie znajdują się garderoby, czym zajmują się montażyści, gdzie produkuje się teatralną scenografię, jak wygląda pracownia krawiecka i aktorski bufet. Międzynarodowy Dzień Teatru to doskonały czas, by zaspokoić ciekawość najbardziej dociekliwych. Wszystkich widzów spektaklu "Pamięć wody", chętnych na wieczorną wycieczkę po teatralnych zakamarkach, prosimy o rezerwację miejsc (ilość ograniczona!) w Dziale Promocji i Reklamy (mailowo: promocja@teatr-jaracza.lodz.pl bądź telefonicznie: 42 662 33 22). Zapraszamy!

Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi organizowane są ze środków własnych.

(-)
Materiał Teatru
25 marca 2014

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia