Przegląd Nowego Teatru dla dzieci

dzień pierwszy i zmiany w programie

Mimo deszczowej aury za oknem wystartowaliśmy! Uroczystego otwarcia Przeglądu dokonał Prezydent Miasta Wrocławia Pan Rafał Dutkiewicz oraz dyrektorzy Wrocławskiego Teatru Lalek: Janusz Jasiński i Jakub Krofta.

Dzień pierwszy rozpoczęliśmy spektaklem "Wąż".
Następnie odbyły się warsztaty animacji dla dzieci prowadzone przez Akademię Sztuk Pięknych i Organizację Pancia. Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zabrało małych uczestników warsztatów w magiczną podróż do krainy bajek, a wrocławski zespół Małe Instrumenty zaprezentował brzmienie nietypowych instrumentów oraz zaprosił do spróbowania własnych sił w tworzeniu muzyki. Z kolei Muzeum Współczesne zaprosiło do współtworzenia artystycznej panoramy świata.

Wszystkie warsztaty odbędą się zgodnie z planem, z jedną zmianą. Warsztaty, które miały się odbyć w Ogrodzie Sztuk odbędą się w budynku Teatru. Nie bójcie się deszczu! Zakładajcie kalosze, parasol w rękę i do Teatru marsz!;) Czeka na Was moc atrakcji;)

Niestety z powodu wypadku aktora zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na 30 czerwca 2013 r. przedstawienie NAJMNIEJSZY BAL ŚWIATA.
Wymiany lub zwrotu biletu można dokonać w kasie Teatru lub kontaktując się z Biurem Organizacji Widowni tel. 71 335 49 11/12/13 ; e-mail: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Natomiast spektakl TEATRALNY PLAC ZABAW JANA DORMANA został przeniesiony ze Sceny Letniej WTL do Szkoły Podstawowej nr 67 przy Placu Muzealnym 20.

(-)
Materiał Organizatora
26 czerwca 2013

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...