Przesłuchania do chóru

Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku

Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na przesłuchania do Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej, które odbędą się 13 listopada 2012r., od godz. 12.00 w Sali Prób Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1.

Program przesłuchań:

- dwa utwory solowe na pamięć
- jedna dowolna pieśń lub jedna dowolna aria starowłoska/oratoryjna/operowa
- dwa utwory chóralne przy pomocy nut
- W.A. Mozart Requiem, K. 626, d minor część Kyrie
- St. Moniuszko fragmenty z opery Straszny Dwór (głosy męskie – akt I W obozie, scena I nr 1 „ Kto żyw, kto brat" ; głosy żeńskie – akt II, scena I nr 6 „ Spod igiełek")

czytanie nut a'vista

OiFP zapewnia akompaniatora (prosimy o przesłanie kopii nut do 9 listopada 2012r.). Dopuszcza się również udział w przesłuchaniach z własnym pianistą.

Zgłoszenia zawierające opis dokonań artystycznych przyjmujemy do dnia 9 listopada 2012r., pod adresem przesluchania@oifp.eu lub listownie  - Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1 15-406 Białystok
z dopiskiem „Przesłuchania-Chór".

Prosimy o załączenie do dokumentacji poniższej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji w Operze i Filharmonii Podlaskiej-Europejskim Centrum Sztuki, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm."

Magdalena Kleban
Materiały OiFP
3 listopada 2012

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia