Przyjdź zobaczyć łódzki teatr

Międzynarodowy Dzień Teatru - Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

Czy wiecie do czego służy szprajsa? Na czym oświetleniowcy wieszają "głowy" i "gary"? Gdzie można podziwiać płaszcz wykonany z pluszowych misiów? Czym w teatrze zajmuje się modelator? Wszystkich dociekliwych Teatr Jaracza zaprasza 27 marca na wycieczkę za kulisy i spektakl z czytaniem przesłania na Międzynarodowy Dzień Teatru.

Wycieczki edukacyjne, organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, stały się już tradycją. I w tym roku zabierzemy Państwa w podróż po teatralnych zakamarkach. W piątek, 27 marca, pierwsza grupa zwiedzających wyruszy z holu kasowego o godz.16.30, druga zaś o 17.30. Liczba miejsc jest ograniczona, a wszystkich chętnych obowiązują zapisy. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać mailowo na adres: promocja@teatr-jaracza.lodz.pl

Widzowie, którzy wybierają się 27 marca na spektakl "Boże mój!", wezmą udział w uroczystym odczytaniu orędzia z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. W tym roku jego autorem jest polski reżyser Krzysztof Warlikowski.

Towarzystwo Przyjaciół Łodzi oraz Wydział Kultury UMŁ zaprosili nas również na doroczną uroczystość po pomnikiem Leona Schillera. W piątek, 27 marca, o godz. 13.00 będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Teatru w Pasażu Schillera. Do zobaczenia!

(-)
Materiał Teatru
27 marca 2015

Książka tygodnia

Ksiuty z Melpomeną
vis-a-vis
Stefan Wiechecki

Trailer tygodnia