Recital Teatru Bezpańskiego

„Let it snow, Let it snow, Let it snow...” - w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej

Artyści Teatru Bezpańskiego zapraszają na recital: "Let it snow, let it snow, let it snow...", który odbędzie się 15 grudnia (w sobotę), o godz. 18.00, w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej.

Masz ochotę wieczorową zimową porą usiąść przy dobrej muzyce, w wygodnym fotelu z filiżanką gorącej czekolady? Załatwione – Teatr Bezpański już wkrótce zaserwuje Ci wyjątkowy prezent w postaci klimatycznego – bo świątecznego - wieczoru w iście doborowym towarzystwie...

Już 15 grudnia o godzinie 18.00 w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej odbędzie się unikatowy recital artystów Teatru Bezpańskiego: „Let it snow, Let it snow, Let it snow...", podczas którego pomożemy Wam odnaleźć zagubioną w codziennym pędzie magię zbliżających się świąt. Tym razem młodzi zdolni soliści wykonają najpiękniejsze świąteczne standardy amerykańskie, z którymi mierzyli się giganci muzyki tacy jak chociażby Frank Sinatra, Andy Williams, Bing Crosby czy Brenda Lee. Na scenie kilkudziesięciu solistów Teatru Bezpańskiego, którzy postarają się – na przekór aurze pogodowej - rozgrzać atmosferę do czerwoności. Jazz, zapach pierników i czyhający pomiędzy fotelami Girich...

To wszystko i o wiele więcej już wkrótce w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej. Nie przegap tego wyjątkowego wieczoru!

Teatr Bezpański działa aktywnie na scenie kulturalnej Śląska od 2009 roku. „Bezpańscy" potrafią zmieniać rzeczywistość - z szarej i ponurej na barwną i magiczną. Teatr tworzą młodzi i dynamiczni artyści z całego województwa i nie tylko. Pieczę artystyczną nad nimi sprawuje Marlena Hermanowicz.

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę Teatru Bezpańskiego, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły organizacyjne:

www.teatrbezpanski.pl

15 grudnia 2012 r., godzina 18:00

Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej

ul. Niedurnego 69, 41 – 709 Ruda Śląska

Wstęp: 10 zł

Rezerwacja biletów pod numerem: 32 248 62 40 lub

bilety@mckrudasl.pl / teatr.bezpanski0@vp.pl

Reżyseria oprawy artystycznej: Marlena Hermanowicz

Na scenie: Artyści Teatru Bezpańskiego

Przy fortepianie: Monika Żukowska

ORGANIZATORZY:

Teatr Bezpański,

Forum Inicjatyw Kulturalnych,

Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej;

(-)
Materiał Teatru
2 grudnia 2012

Książka tygodnia

Alef
Państwowy Instytut Wydawniczy
Jorge Luis Borges

Trailer tygodnia