Są już bilety na krakowski festiwal

Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy Materia Prima - Bieguny Kultury

W lutym Teatr Groteska zaprasza na kolejną odsłonę Festiwalu Materia Prima - tym razem opatrzonego podtytułem Bieguny Kultury.

W programie starannie wyselekcjonowane spektakle w wykonaniu dwunastu wybitnych teatrów z: Francji, Izraela, Niemiec, Norwegii, Rosji, Włoch i Polski - przedstawienia atrakcyjne, malownicze, widowiskowe. W ramach Festiwalu wystąpią światowej sławy teatry, obecne na najbardziej prestiżowych festiwalach, laureaci znaczących nagród. Większość z nich zagości w Polsce po raz pierwszy!

Teatr Formy to teatr totalny, łączący szeroki wachlarz sztuk: teatr maski, lalek, przedmiotów, cieni, nowy cyrk, teatr ruchu, tańca, teatr plastyczny, performance. Materia Prima oferuje "wybuchową mieszankę" wszystkich tych gatunków i form.

Jak zwykle "obędzie się bez słów" - w zamian organizatorzy oferują spotkanie z esencją teatru: bogatą warstwą plastyczną, muzyczną i ruchową spektakli.

Zapraszamy do świata niczym nieskrępowanych emocji, wzruszeń i wolności interpretacji!

Materia Prima to w alchemii surowiec, z którego powstaje CZYSTE ZŁOTO, w teatrze to substancja, z której powstaje CZYSTE PIĘKNO.

Sprzedaż biletów już w grudniu - karnety w przedsprzedaży do 50% taniej

(-)
Materiał Teatru
31 grudnia 2014

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...