Słowacki gra do połowy lipca

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Gramy w lipcu!Zanim pożegnamy tegoroczny, 122 sezon teatralny, serdecznie zapraszamy na spektakle grane na naszych scenach jeszcze do 12 lipca - informuje Teatr im. Słowackiego.

To wyjątkowa okazja, żeby znaleźć jeszcze dobre miejsca na komediowe hity Dużej Sceny - "Chory z urojenia" z Andrzejem Grabowskim (3-5 lipca) oraz "Arszenik i stare koronki" z Anną Polony (10-12 lipca).

Scena Miniatura zaprasza na poruszający spektakl o życiu wybitnego tancerza, który pogrążył się w chorobie psychicznej - "Niżyński. Zapiski z otchłani" (2, 3 lipca). W znakomitej roli tytułowej - laureat Nagrody Teatralnej im. S. Wyspiańskiego - Grzegorz Mielczarek!

Na Scenie w Kawiarni Mimika zobaczyć można monodram Hanny Bieluszko - "Bóg, ja i pieniądze" autorstwa i w reżyserii Macieja Wojtyszki (3, 4 oraz 10, 11 lipca). Do każdego biletu lampka wina gratis!

Także do 12 lipca trwa 16 sezon Letniej Sceny przy Pompie w zielonym zaułku przy Placu Św. Ducha 4. Przed nami jeszcze recitale Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Grabowskiego, Grzegorza Turnaua i Agnieszki Grochowicz (kolejno 4, 5, 11 i 12 lipca).

Zapraszamy do rezerwacji biletów pod numerami telefonów: 12 424 45 25/26/28. Zachęcamy do zakupu biletów online

(-)
Materiał Organizatora
1 lipca 2015

Książka tygodnia

Opowiedzieć historię. Polska dramaturgia współczesna po 2006 roku
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
redakcja: Joanna Królikowska i Weronika Żyła

Trailer tygodnia

Przemilczenia
Joanna Marcinkowska
U Joanny Marcinkowskiej nieodzownym e...