Śniadanie z Ryszardem Kaliszem w Teatrze Soho

na terenie Soho Factory

Teatr Soho zaprasza na nieśpieszne śniadanie z udziałem gościa specjalnego Ryszarda Kalisza i Bartosza Mazura, aktora Studia Teatralnego Koło.

Teatr Soho (scena Studia Teatralnego Koło i Teatru Ochoty na terenie Soho Factory) zaprasza na nieśpieszne śniadanie z udziałem gościa specjalnego Ryszarda Kaliszai Bartosza Mazura, aktora Studia Teatralnego Koło.

Po weekendowych szaleństwach odrywamy się od rzeczywistości i z dala od bieżących spraw wspominamy anegdotki sprzed stu lat, przeglądamy prasę z początku XX wieku (Tygodnik Ilustrowany, Gazeta Warszawska, Kurier Poranny) i delektujemy się niedzielnym leniuchowaniem.

Jednym z atutów projektu jest luźna atmosfera niedzielnego brunchu oraz możliwość kameralnego spotkania z aktorami i "liderami opinii". Program cyklu opiera się na pozytywnych aspektach otaczającej nas rzeczywistości - bez powielania stylu publicystki telewizyjnej, bazowania na sensacyjnych tematach i nastrojach społecznych. Krótko mówiąc: niedzielne spotkania w Soho Factory służą inspirującej wymianie doświadczeń i opinii.

Organizatorzy wydarzenia gwarantują smaczne kulinaria non-profit (jesz ile chcesz, płacisz ile możesz) i doborowe towarzystwo charyzmatycznego polityka.

ŚNIADANIE PRASOWE to cykl niedzielnych spotkań utrzymanych w konwencji aktorskiego przeglądu prasy. Artyści warszawskich teatrów odczytują bieżącą prasówkę zestawioną z wycinkami prasowymi sprzed 100 lat. Powstały w ten sposób kontekst i tematy poszczególnych cytatów podsumowuje gość specjalny - jeden z blogerów portalu "Na Temat".

29 września, g. 12:00

Teatr Soho (na terenie Soho Factory)

Mińska 25, Warszawa

Partnerem wydarzenia jest serwis "Na Temat". Start godz. 12:00 (WSTĘP WOLNY !)

(-)
Materiał Teatru
28 września 2013

Książka tygodnia

Nice, cosie i duchy. Eseje o sztuce
Pewne Wydawnictwo
Michał Krawczyk

Trailer tygodnia

"Powrót" - reż. Michał...
Michał Zdunik
Bywa tak, że odwiedzamy dom rodzinny ...