Spektakl dla najmłodszych

"Rosnę" - reż. Mariola Fajak-Słomińska, Janusz Słomiński - Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu

Spektakl „Rosnę" jest pierwszą produkcją Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru Muzycznego w Toruniu przeznaczoną dla najmłodszych widzów, w wieku od 1 do 6 roku życia. Najbliższe spektakle w Teatrze Muzycznym w Toruniu 29 i 30 listopada.

To opowieść o dzieciach i opiekuńczych aniołach, które dbają o to żeby maluchy były bezpieczne i szczęśliwe. Jednym z takich brzdąców jest mała Ola, która „rośnie" na oczach publiczności. Bajka muzyczna w reżyserii Marioli Fajak-Słomińskiej i Janusza Słomińskiego to produkcja nietypowa. Ze sceny nie pada ani jedno słowo. Aktorzy docierają do małych widzów poprzez gest, mimikę i ruch sceniczny. Spektakl, dzięki rozbudowanej warstwie muzycznej i plastycznej, kształtuje młodego odbiorcę, uwrażliwiając go na sztukę od najmłodszych lat. Do potrzeb maluchów przystosowana została także scenografia. Zamiast na krzesłach, widzowie siedzą na miękkich poduszkach, na wyłożonej wykładziną podłodze. Scena znajduje się na tym samym poziomie co widownia. W trakcie spektaklu nie gaśnie światło, tak by dzieci czuły się bezpiecznie.

Pełna humoru opowieść, zachwycająca scenografia, ciekawe kostiumy i piękne lalki. Wszystko to składa się na niezwykłe przedstawienie! „Rosnę" wywołuje pozytywne emocje nie tylko u najmłodszych!

Czas trwania: 35 min.
Ceny biletów: dziecko z opiekunem – 35 zł, dwoje opiekunów z dzieckiem – 50 zł, każdy kolejny bilet dla dziecka w cenie 14 zł. Opiekunowie grup wchodzą za darmo.

Najbliższe spektakle dla widzów indywidualnych:  29 listopada i 30 listopada (Pałac Dąmbskich, ul. Żeglarska 8)

UWAGA! Spektakle grane są o godzinie 11:00. W przypadku wyprzedania biletów kolejne przedstawienie odbędzie się o godzinie 12:30.

(-)
Materiał Teatru
15 listopada 2014

Książka tygodnia

Rzecz w teatrze Jana Klaty
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Michalina Lubaszewska

Trailer tygodnia