Spektakl „I love you”

Zwycięzcą I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych.

W sobotę, 15 grudnia br. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbyła się uroczysta gala zakończenia I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka Plus Komercja”. Za najlepszy spektakl Festiwalu jury uznało komedię muzyczną „I LOVE YOU” niezależnej firmy Tito Productions. Nagrodę w imieniu producentów i twórców odebrał występujący w sztuce Rafał Królikowski.

W ramach I edycji Festiwalu od września do grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce gościły najlepsze produkcje teatrów prywatnych z całej Polski, a widzowie mieli okazję podziwiać tak znakomitych aktorów jak m.in., Krystyna Janda, Emilian Kamiński, Rafał Królikowski, Paweł Małaszyński, Agata Kulesza czy Tomasz Kot. Decyzją jury Festiwalu główną nagrodę otrzymała komedia „I LOVE YOU", która zdobyła także wyróżnienie w głosowaniu publiczności. Laureaci nagrodę pieniężną przekazali Siedleckiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "Przystań".

„I LOVE YOU" to teatralny spektakl grany i śpiewany przez czwórkę aktorów. Odtwórcy wcielają się w przeróżnych bohaterów, prezentując w krzywym zwierciadle najzabawniejsze momenty życia we dwoje. Poszczególne scenki to historie kolejnych etapów życia w związku: od pierwszej randki aż po wspólną starość. Każdy to zna – odwieczne spory o rozrzucone skarpetki i niepotrzebne zakupy. Tempa przedstawieniu nadają wpadające w ucho piosenki wykonane przy muzyce na żywo. Spektakl, przeniesiony po raz pierwszy prosto z Broadwayu, jest rozrywką na najwyższym poziomie.

Najbliższe spektakle „I LOVE YOU" już 24 i 25 stycznia 2013 roku na deskach Teatru Studio Buffo w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o sztuce oraz bilety do nabycia na stronie spektaklu:
http://www.iloveyou.art.pl

(-)
Materiał Organizatora
27 grudnia 2012

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...