Spektakl interakcyjny na Ulicy 26

ULICA 26 STREET ART Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych

Specjalnie na XXVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych ULICA 26 STREET ART zostanie przygotowany spektakl interakcyjny "Podróż", który będzie powstawał na oczach i przy udziale publiczności ULICY!

Ten coraz bardziej popularny rodzaj teatru pozwala na aktywny udział widzów w tworzeniu spektaklu. Publiczność będzie miała za zadanie wskazywać kierunek rozwoju akcji i tym samym to ona będzie dyktować warunki aktorom :)

Obsada spektaklu zostanie wyłoniona w wyniku otwartego castingu, który będzie transmitowany na żywo w internecie. Casting odbędzie się 8 lipca o godz.17.00 w Teatrze KTO. Warunkiem wzięcia udziału w castingu jest ukończone 16 lat, pełna dyspozycyjność w dniach realizacji spektaklu (11, 12, 13, 14 lipca o godz.14.00) oraz wyobraźnia i gotowość do twórczej pracy. Należy także wcześniej wysłać zgłoszenie do udziału w castingu na adres - rezerwacja@teatrkto.pl

Zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w spektaklu w charakterze aktorów oraz widzów. Zachęcamy do współtworzenia spektaklu 11, 12, 13 i 14 lipca o godz.14.00 w Rynku Głównym (od strony Ratusza) podczas ULICY 26 STREET ART.

Równocześnie przypominamy, że trwają nabory na warsztaty podczas ULICY 26 STREET ART - 3 cykle zajęć, prowadzonych przez hiszpańskich Artystów.

(-)
Materiał nadesłany
5 lipca 2013

Książka tygodnia

Opowiedzieć historię. Polska dramaturgia współczesna po 2006 roku
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
redakcja: Joanna Królikowska i Weronika Żyła

Trailer tygodnia

Przemilczenia
Joanna Marcinkowska
U Joanny Marcinkowskiej nieodzownym e...