Spotkanie z Anną Grodzką

Projekt "O Wolności"

6 września o godz. 21, w ramach projektu "O wolności - III Festiwal Sztuki Angażującej - po spektaklu "Tu Wolna Europa", odbędzie się spotkanie z Anną Grodzką.

25-lecie wolności i demokracji w Polsce to doskonała okazja do przyjrzenia się temu, w jaki sposób Polacy z wywalczonej przed ćwierćwieczem wolności korzystają. Jakie są fundamenty naszej wolności? Które z konstytucyjnych praw Polek i Polaków są zagrożone? Jakie znaczenie dla Polek i Polaków mają: wolność słowa, wolność wyrazu, prawo do prywatności czy wolność w wybieraniu strategii życiowych? Na te i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć w trakcie spotkania z Anną Grodzką, posłanką na Sejm, działaczką społeczną, Prezeską Fundacji Trans-Fuzja, w której stawia sobie za cel upowszechnianie wiedzy o transpłuciowości, a także podejmowanie działań na rzecz wsparcia osób transseksualnych.

Spotkanie z Anną Grodzką odbywa się w ramach projektu O WOLNOŚCI - III FESTIWAL SZTUKI ANGAŻUJĄCEJ; spotkanie poprowadzi PIOTR SIEKLUCKI; wstęp na spotkanie jest bezpłatny; spotkanie poprzedzone prezentacją spektaklu WOLNA EUROPA Janusza Marchwińskiego (na zdjęciu).

6 września 2014 (spotkanie poprzedzone będzie prezentacją spektaklu "Tu Wolna Europa"

Spektakl "Tu Wolna Europa", g. 19:15 (promocyjne bilety w cenie 20 zł)

Rezerwacja biletów na spektakl: 12 426 45 06

Spotkanie z Anną Grodzką, g. 21:00 (wstęp wolny)

(-)
Materiał Teatru
2 września 2014

Książka tygodnia

Alef
Państwowy Instytut Wydawniczy
Jorge Luis Borges

Trailer tygodnia