Spotkanie z Arturem Barcisiem

Wykład otwarty w ramach obchodów XX-lecia Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie

W środę 15 maja br. o godz. 17:30 w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie odbędzie się wykład otwarty pt. "Tak sobie myślę przemyślenia nad dniem niecodziennym".

Aktorstwo było moim marzeniem już w dzieciństwie. Marzeniem, które nie miało się spełnić, ponieważ byłem dzieckiem niewydarzonym, a aktor miał być wysoki i przystojny. Ale to marzenie spełniło się, a ja od lat spełniam się w tym zawodzie. I z tego powodu jestem bardzo szczęśliwy.

Artur Barciś

Podczas spotkania Artur Barciś opowie o specyfice swojej pracy, o tym, ile jest w stanie poświęcić dla roli oraz czy są granice, których nigdy nie przekroczy. Uczestnicy dowiedzą się, jak udało mu się zrealizować swoje plany zawodowe oraz czemu zawód, obok rodziny, jest sensem jego życia.

Będzie to kolejne spotkanie w ramach cyklu wykładów otwartych z ciekawymi osobami ze świata nauki, kultury, polityki i biznesu pt. "Szukając swojej drogi rozwoju" organizowanego przez ośrodek szkoleniowy Przestrzeń Rozwoju WSP TWP w Warszawie. "Tak sobie myślę przemyślenia nad dniem niecodziennym" to kolejny z 20 wykładów otwartych realizowanych w ramach obchodów XX-lecia Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie. Do końca 2013 roku na wszystkich Wydziałach Uczelni odbędą się kolejne spotkania organizowane z okazji jubileuszu.

Celem cyklu "Szukając swojej drogi rozwoju" jest inspirowanie i stymulacja do rozwoju zawodowego i osobistego, do odważnych decyzji, poszerzania swoich horyzontów i pracy nad własnym potencjałem. Zaproszeni goście - osoby znane, o ugruntowanej pozycji zawodowej, które wykonują swój zawód z pasją oraz trenerzy z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego podzielą się swoimi doświadczeniami, powiedzą o swoich wyborach życiowych i towarzyszących im trudnościach. Przekażą również wskazówki jaką drogę wybrać, aby dotrzeć do celu, czyli spełnienia zawodowego. W projekcie udział wzięli już m.in. Renata Arendt-Dziurdzikowska, Katarzyna Montgomery, Henryka Krzywonos, Beata Pawlikowska, Dorota Wellman, Maria Seweryn. Dotychczasowe spotkania wzbudziły ogromne zainteresowanie uczestników, a liczne dyskusje i pytania zamieniły wykład w aktywne i inspirujące wydarzenie. Spotkania są skierowane szczególnie do osób, które chcą rozwijać się zawodowo, zmienić swój zawód lub które dopiero znajdują się na etapie wyboru zawodu. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

(-)
Materiał Organizatora
10 maja 2013
Portrety
Artur Barciś

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia