Spotkanie z artystą

Korczak - reż. Roberto Skolmowski - Opery i Filharmonii Podlaskiej

Tego dowiedzą się ci, którzy w najbliższą niedzielę (23 września) o godz. 16.30 przyjdą do Pijalni Czekolady Wedel przy Rynku Kościuszki. Gościem spotkania - Damian Aleksander - jeden z dwóch (obok Tomasza Steciuka) odtwórców roli Janusza Korczaka w premierowym musicalu Opery i Filharmonii Podlaskiej

Aktor znany ze słynnej roli Upiora w musicalu "Upiór w operze", jak również z programu "Idol", opowie o pracy nad musicalem "Korczak", o współpracy z najmłodszymi aktorami, o doświadczeniu i emocjach scenicznych. A zwierzać się będzie koleżance po fachu, bo spotkanie z artystą poprowadzi Magdalena Kiszko-Dojlidko - aktorka, wykładowca Akademii Teatralnej w Białymstoku.

Polska premiera musicalu "Korczak" Chrisa Williamsa w reżyserii Roberto Skolmowskiego już 29 września 2012 w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

www.korczakmusical.com

www.facebook.com/musicalkorczak

Jednocześnie przypominamy, że 23 września w godz. 10-15 zapraszamy na Dzień Otwarty Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1. Będzie też wtedy możliwość kupienia biletów na operę "Straszny dwór", musical "Korczak" oraz na koncerty Orkiestry OiFP łącznie z abonamentami na sezon X-XII 2012.

(–)
Materiał Teatru
21 września 2012

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia