Sprawdź się i wygraj nagrody!

"Pchła Szachrajka" - Dzień Rodzinny w Teatrze Muzycznym

W najbliższą sobotę (17.05) o godz. 10.00 odbędzie się Dzień Rodzinny w Teatrze Muzycznym, w ramach którego pokazana zostanie "Pchła Szachrajka" Jana Brzechwy.

Spektakl utrzymany w klimacie kabaretu dla dzieci, wzbogacony o piosenki poznańskich kompozytorów Andrzeja Borowskiego i Michała Łaszewicza, skrzy humorem i dowcipem - nie tylko słownym. Sześcioro wykonawców przez półtorej godziny bawi publiczność w wieku od 3 do 103 lat. Cała galeria postaci zwierzęcych - i nie tylko. A w roli tytułowej znakomita Lucyna Winkel.

Podczas cyklicznych spotkań Teatr przygotowuje dla całych rodzin zabawy i inne niespodzianki. I tym razem dzieci i rodzice będą mogli sprawdzić się i wygrać atrakcyjne nagrody. Zabawa pod tytułem: "Potyczki rodzinne" zaangażuje rodziny w zabawy związane z Pchłą Szachrajką i Janem Brzechwą.

Będziemy rozwiązywali zagadki, rebusy i dowiemy się czegoś więcej o Janie Brzechwie. Przypomnimy sobie również jak się gra w pchełki. I to nie koniec atrakcji, ale nie możemy wszystkiego zdradzić, bo miłe są przecież niespodzianki.

(-)
Materiał Teatru
14 maja 2014

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...