Stanisława Celińska w Teatrze Małym

"Atramentowa" - Stanisława Celińska - Teatr Mały w Tychach

Teatrze Małym 14 stycznia o godz. 17.00. Spotkanie będzie niezwykłe - z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, w repertuarze z płyty "Atramentowa" wystąpi Stanisława Celińska.

Na "Atramentowej" Stanisława Celińska wciela się w swoją kolejną wspaniałą rolę - pieśniarki, która rozumie, o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski.

Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha. Ciekawym akcentem jest wykonanie przez Stanisławę Celińską znanego przeboju zespołu Hey "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan" wraz z jej autorką - Katarzyną Nosowską przygotowanego w nowej zaskakującej aranżacji. Ponadto Artystka śpiewa wraz z Muńkiem Staszczykiem przejmującą piosenkę - "Wielką słotę", którą Muniek napisał z myślą o Niej. Artystce towarzyszą wybitni muzycy pod kier. Macieja Muraszko.

Bilety z cenie: 50 zł / dostępne już w kasie Teatru Małego tel. 32 227 20 67 w.27 lub na ticketportal.pl

(-)
Materiał Teatru
13 stycznia 2018

Książka tygodnia

Biała jak mleko, czerwona jak krew
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Alessandro D'Avenia

Trailer tygodnia

Romans wschodni
Victoria Vatutina i Olga Bilas
Koncert spina w harmonijną całość kla...