"Strefy kontaktu" w Teatrze Współczesnym

Nowa strategia promocji wrocławskiej sceny

To nowy cykl, w którym Teatr promować będzie zdarzenia, książki, filmy, postaci i zjawiska z różnych dziedzin powiązane/spokrewnione z przedstawieniami i optyką wrocławskiej sceny.

Tytuł cyklu zapożyczony jest od Krzysztofa Zarębskiego, jednego z pierwszych polskich performerów, wieloletniego współpracownika Helmuta Kajzara.

_________________________________________________________________

A już w styczniu spotkanie z Lechem Raczakiem i zespołem twórców spektaklu "Życie jest snem (27.01.2013 ok. godz. 19.00).

W lutym w "Strefach kontaktu" - spotkanie z Krzysztofem Globiszem, odtwórcą roli Segismunda w spektaklu "Życie jest snem" zrealizowanym w 1983 r. przez Jerzego Jarockiego oraz pokaz fragmentów zapisu przedstawienia (11.02.2013, godz. 19.00).

Również w lutym kolejne spotkania z twórczością Helmuta Kajzara: promocja książek Marcina Kościelniaka "Prawie ludzkie, prawie moje. Teatr Helmuta Kajzara" oraz tomu pism Kajzara "Koniec półświni. Wybrane utwory i teksty o teatrze", a także pokaz pracy warsztatowej studentów wrocławskiej PWST pod kierunkiem Pawła Łysaka (24.02.2013, godz. 17.00).

(-)
Materiał Teatru
22 stycznia 2013

Książka tygodnia

Wszystkie nasze lalki
Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi
Honorata Sych

Trailer tygodnia