Świętuj z Groteską!

W najbliższą sobotę pierwsze warsztaty świąteczne Groteski!

To propozycja dla całych rodzin, aby wspólnie z aktorami i pracownikami pracowni plastycznej przygotować świąteczne ozdoby. Będzie to
doskonały materiał dla małych i dużych widzów Groteski. A do przygotowania świątecznych dekoracji wystarczy to co mamy w domu – przybory plastyczne, gazety i inne znaleziska i skarby, które zalegają w szufladach i szkatułkach z guzikami!

Warsztaty wystartują w sobotę 5 grudnia pierwszym odcinkiem zatytułowanym „Święta z Gwiazdami" opracowanym przez Katarzynę i Andrzeja Kopczyków. Kolejne odcinki w soboty 12 i 19 grudnia! Będzie można je zobaczyć na profilu facebookowym Groteski i stronie www od godziny 11!

Od niedawna można kupić zdalnie vouchery teatralne Groteski. To doskonały prezent dla dzieci i dla rodziców, którzy będą mogli wspólnie wybrać się do naszego teatru w wybranym terminie w całym 2021 roku! Wierzymy, że przyjdzie czas powrotu do wspólnego przeżywania teatru, do tworzenia i dzielenia się tym najlepsze dlatego tym bardziej zapraszam – podaruj teatr pod choinkę – mówi Dyrektor Teatru Adolf Weltschek.

Więcej świątecznych (i nie tylko!) niespodzianek od Teatru Groteska już wkrótce!

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2020

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia