Sylwester dla bezrobotnych w Teatrze Powszechnym

jedyny taki sylwester w mieście!

Teatr Powszechny w Łodzi od lat konsekwentnie realizuje akcją Spektakl dla bezrobotnych, w ramach której każdego miesiąca osoby bezrobotne mogą zakupić bilety na wybrany spektakl z najnowszego repertuaru Teatru w cenie 1 zł.

Dyrektor Teatru Ewa Pilawska podkreśla, że szczególnie w dobie kryzysu ważne jest, aby „ekonomia nie wyparła człowieka", abyśmy nie zapominali o tak ważnej sferze życia jaką jest kultura. Kontynuując więc inicjatywę Teatru, pragnie tego szczególnego wieczoru, jakim jest Sylwester, zaprosić wszystkich, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej, na najnowszą prapremierę Powszechnego – Spiski Wojciecha Kuczoka w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego i Jarosława Stańka.
Każdy kto w kasie Teatru okaże zaświadczenie o bezrobotności, może zakupić dwa bilety na spektakl 31 grudnia o godz. 17.00 w cenie 1 zł każdy. W ramach Sylwestra dla bezrobotnych oprócz spektaklu czekać będą na Państwa liczne niespodzianki, toast i poczęstunek. To będzie znakomity wieczór w doskonałej atmosferze!

Zapraszamy serdecznie!

Teatr Powszechny
www.powszechny.pl
teatr@powszechny.pl

(-)
Materiał Teatru
17 grudnia 2012

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...