Sylwestrowy "Wieczór Trzech Króli" w Teatrze Polskim

Stolica i kaprysy ludzkich pożądań

Teatr Polski zaprasza na sylwestrowy spektakl "Wieczór Trzech Króli" w reż. Dana Jemmetta w odnowionych wnętrzach Dużej Sceny. Dla wszystkich widzów Teatr przygotował drobne upominki.

Napisana prawdopodobnie około roku 1602 komedia pomyłek "Twelfth Night or What You Will - czego chcecie, pragniecie, pożądacie" należy do najzabawniejszych i najpopularniejszych dzieł Szekspira.

Książę Orsino zakochany jest w Olivii. Viola, sługa Orsina, przebrana za Cezaria zakochuje się w księciu. Olivię natomiast kocha Malvolio. Efektem jest zabawna komedia pomyłek, w której nikt nie jest tym, kim się wydaje. "Wieczór Trzech Króli" to fascynująca opowieść o kaprysach ludzkich pożądań.

W spektaklu występują: Anna Cieślak, Lidia Sadowa, Magdalena Smalara, Paweł Ciołkosz, Piotr Cyrwus, Jarosław Gajewski, Marcin Jędrzejewski, Paweł Krucz, Marek Kudełko, Dominik Łoś oraz Maksymilian Rogacki.

31.12.2012, godz. 19.00, Duża Scena Teatru Polskiego.

Bilety na spektakl sylwestrowy można kupić w kasach Teatru lub w sprzedaży on-line na stronie www.teatrpolski.waw.pl. Rezerwacje: 22 826 92 76, bilety@teatrpolski.waw.pl.

(-)
Materiał Teatru
19 grudnia 2012
Portrety
Dan Jemmett

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...