Szanowny Panie/Pani - Drogi Przyjacielu

Zwracam się do Pani/Pana z ogromną prośbą. Jej spełnienie zamieni się w nadzieję i uśmiech – tak bardzo potrzebne w życiu.

11 lutego 2018 roku moja Fundacja „Mimo Wszystko", wraz z Filharmonią Krakowską, po raz dziesiąty organizuje specjalny koncert dla uczczenia święta miłości.

"ZNALEŻĆ NADZIEJĘ!" – pod takim hasłem spotkamy się, o godzinie 17 , w niedzielne popołudnie lutowe.

Tym razem cały dochód z biletów, cegiełek i organizowanej aukcji przekazujemy na leczenie i rehabilitację Magdy Piekorz, wspaniałej reżyserki filmowej, której organizm od dziesięciu lat jest pustoszony przez boreliozę.

Magda zdiagnozowana trzy lata temu walczy dramatycznie o powrót do sprawności, zawodu i zwykłego życia. Choroba jest chimeryczna, agresywna, tajemnicza, przewlekła, trudna do zdiagnozowania, a potem do opanowania i zwalczenia. Na leczenie potrzebne są środki.

Ale Magda nie jest sama. Jesteśmy przecież my wszyscy. Jak powiedział kiedyś Dante Alighieri - Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. Dzięki nam Magda Piekorz może szybciej znaleźć nadzieję – a gdy jej wszyscy pomożemy to wrócą siły, zdrowie, a z nim radość i miłość życia.

W trakcie koncertu organizujemy aukcję wiecznych piór, zegarków i innych Magicznych Przedmiotów.

I teraz prośba do Pana/Pani. Proszę tego wieczoru być z nami w filharmonii i wziąć udział w licytacji. W Magicznych Przedmiotach zaklęte są najlepsze myśli i uczucia, które pomagają żyć. Taka inwestycja stanie się prawdziwym skarbem , przyniesie Pani/Panu szczęście, a uśmiech Magdy rozjaśni pochmurne dni.

Bądźmy razem tego wieczoru. Proszę też namówić swoich Przyjaciół. Będzie naprawdę magicznie. Muzyka zespołu Carrantouhill i Cree z Sebastianem Riedlem rozgrzeje i otworzy nasze serca.

Pozdrawiam serdecznie. Czekam na Pana/Panią z radością. Do zobaczenia.

Anna Dymna
Materiał organizatora
2 lutego 2018
Portrety
Anna Dymna

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...