Sztuka austriackiego komika w Adrii

"Sex-Guru" - reż: G. Gietzky - Teatr Palladium Stage w Warszawie

3 marca w Kinoteatrze "Adria" odbędzie się spektakl "Jak zostać sex-guru w 247 łatwych krokach" Teatru Palladium z Warszawy. W roli głównej - Tomasz Kot

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Czy naprawdę w to wierzysz? Może wspólnie to sprawdzimy?

"Sex guru" to interaktywna sztuka dla dorosłych, pół-wykład,pół-terapia, która leczy problemy widzów związane z ich życiem seksualnym przy pomocy śmiechu. Bo każdy ma takie problemy, choć nie każdy się do nich przyznaje. Problem z seksualnym pożyciem mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech mogą je rozwiązać. W roli głównej Tomasz Kot.

Cena biletu na spektakl to 65 złotych.

***

Kinoteatr "Adria" to jednosalowe, tradycyjne kino na blisko 400 miejsc. Duża amfiteralna sala o wyjątkowej akustyce wyposażona jest w nowoczesny angielski ekran perełkowy oraz system dźwięku Dolby Surround.

Powodzeniem cieszą się dwuosobowe sofy oraz stylowa kawieranka w holu kina.

W sali znajduje się również w pełni profesjonalna scena teatralno-widowiskowa wraz z zapleczem, dlatego też jest to świetne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju przedsięwzięć scenicznych.

Odbywają się tu koncerty (muzyki poważnej, rozrywkowej), występy kabaretów, spektakle teatralne, kampanie wyborcze, imprezy zakładowe, występy taneczne, pokazy mody, zawody w fitness i kulturystyce oraz wiele innych.

(-)
Portalbydgoski
29 lutego 2012

Książka tygodnia

Wiersze prawie wszystkie. Tom I
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Agnieszka Osiecka

Trailer tygodnia