Teatr Animacji gra w sieci

"Planeta Einsteina" - reż. Robert Drobniuch - Teatr Animacji w Poznaniu

Cieszę się mogąc Państwa poinformować o tym, że spektakle Teatru Animacji powoli trafiają do sieci. "Planeta Einsteina" w reżyserii Roberta Drobniucha jest naszą najnowszą premierą, dlatego jako pierwsza znalazła się na platformie PPV Stream.

https://online.teatranimacji.pl/payment/buy/1d674ba90b3d8906369ef10d65a7434a490941c0

Aby obejrzeć spektakl, należy kliknąć w przycisk "wykup dostęp", a następnie postępować zgodnie z instrukcją (tj. podać dane, założyć konto użytkownika platformy PPV oraz uiścić płatność). Po dokonaniu tych wszystkich czynności, uzyskają Państwo kod dostępu, który będzie ważny przez 7 dni. W tym czasie będzie można obejrzeć wybrany spektakl nieograniczoną liczbę razy. Co istotne - jeden kod dostępu może działać na wyłącznie jednym komputerze na raz. Pracujemy nad tym, by ułatwić korzystanie z tej formy uczestnictwa w kulturze większym grupom - np. nauczycielom w trakcie lekcji zdalnych.

Do końca roku 2020 planujemy udostępnić w ten sposób jeszcze 5 tytułów. Będą to spektakle adresowane do każdej grupy wiekowej - od dzieci kilkuletnich po młodzież i dorosłych. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie!

Agata Drwięga
Materiał Teatru
20 listopada 2020

Książka tygodnia

Biała jak mleko, czerwona jak krew
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Alessandro D'Avenia

Trailer tygodnia

Romans wschodni
Victoria Vatutina i Olga Bilas
Koncert spina w harmonijną całość kla...