Teatr Animacji gra w sieci

"Planeta Einsteina" - reż. Robert Drobniuch - Teatr Animacji w Poznaniu

Cieszę się mogąc Państwa poinformować o tym, że spektakle Teatru Animacji powoli trafiają do sieci. "Planeta Einsteina" w reżyserii Roberta Drobniucha jest naszą najnowszą premierą, dlatego jako pierwsza znalazła się na platformie PPV Stream.

https://online.teatranimacji.pl/payment/buy/1d674ba90b3d8906369ef10d65a7434a490941c0

Aby obejrzeć spektakl, należy kliknąć w przycisk "wykup dostęp", a następnie postępować zgodnie z instrukcją (tj. podać dane, założyć konto użytkownika platformy PPV oraz uiścić płatność). Po dokonaniu tych wszystkich czynności, uzyskają Państwo kod dostępu, który będzie ważny przez 7 dni. W tym czasie będzie można obejrzeć wybrany spektakl nieograniczoną liczbę razy. Co istotne - jeden kod dostępu może działać na wyłącznie jednym komputerze na raz. Pracujemy nad tym, by ułatwić korzystanie z tej formy uczestnictwa w kulturze większym grupom - np. nauczycielom w trakcie lekcji zdalnych.

Do końca roku 2020 planujemy udostępnić w ten sposób jeszcze 5 tytułów. Będą to spektakle adresowane do każdej grupy wiekowej - od dzieci kilkuletnich po młodzież i dorosłych. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie!

Agata Drwięga
Materiał Teatru
21 listopada 2020

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...