Teatr Polski dla rodziców i dzieci

"Kwaśne mleko" - reż. Ula Kijak - Teatr Polski w Poznaniu

Przyjdź z dzieckiem do Teatru! Oglądaj spektakl, a my w tym czasie zaopiekujemy się twoim dzieckiem - zachęca Teatr Polski w Poznaniu, zapraszając 26 stycznia o godz. 17 na "Kwaśne mleko" Maliny Prześlugi w reżyserii Uli Kijak.

Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na przedstawienia dla rodziców z dziećmi. W czasie gdy rodzice oglądają spektakl, dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanych animatorów i biorą udział w bezpłatnych warsztatach "Dziecięce atelier. Twórcze i radosne zabawy teatralne".

W styczniu kolejnym już spektaklem dla rodziców i dzieci będzie "Kwaśne mleko" Maliny Prześlugi w reżyserii Uli Kijak - 26 stycznia (niedziela) o godz. 17.00. Warsztaty rozpoczną się o godz. 16.45. Bilet wstępu na przedstawienie upoważnia do odebrania w kasie teatru bezpłatnej wejściówki na warsztaty dla dzieci (liczba miejsc ograniczona).

Podczas warsztatów prowadzonych przez doświadczone animatorki z Ambientówki dzieci stworzą scenki teatralne z wcześniej przygotowanych kukiełek, a także wezmą udział w zabawach ruchowych, słowno-muzycznych oraz plastycznych.

Zapisy oraz rezerwacja miejsc: Biuro Obsługi Widzów: tel. 61 852 05 41, 852 56 28; e-mail: rezerwacja@teatr-polski.pl.

(-)
Materiał Teatru
17 stycznia 2014

Książka tygodnia

Ksiuty z Melpomeną
vis-a-vis
Stefan Wiechecki

Trailer tygodnia