Teatr Polski w Szczecinie odwołuje spektakle

Afisz teatru jest pusty do końca sierpnia

Weekendowe spektakle Teatru Polskiego w Szczecinie - "Kolacja dla głupca", "Tuwim Zaczarowany" i "Prywatna klinika" zostały odwołane. Afisz teatru jest pusty do końca sierpnia.

Powodem odwołania najbliższych spektakli jest przedłużający się remont toalet w budynku teatru. Remont trwa od początku wakacji i jego planowane zakończenie opóźniło się o tydzień. Nowy sezon artystyczny ruszy od początku września. 

Bilety na odwołane spektakle można zwracać w kasie teatru lub wymienić na inny termin. "Tuwim Zaczarowany" i "Prywatna klinika" będą grane także we wrześniu. Jeżeli chodzi o "Kolację dla głupca" to prawdopodobnie wróci ona na deski teatru w październiku i wtedy będzie można skorzystać z zakupionego biletu. Jak informuje Teatr Polski, nie ma jeszcze repertuaru na październik, dlatego z wymianą biletu na spektakl "Kolacja dla głupca" należy się jeszcze wstrzymać. 

Na wrzesień Teatr Polski przygotował jeszcze inne propozycje. Ponownie zobaczymy i usłyszymy "Śpiewnik domowy Jana Kaczmarka", 10 września odbędzie się "Wieczór autorski Andrzeja Poniedzielskiego", a w połowie września zobaczymy "Gąskę". Powróci także "Na czworakach" i "Madame".

ap
stetinum.pl
28 sierpnia 2009

Książka tygodnia

Kantor Nie/Obecność
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katarzyna Fazan

Trailer tygodnia

Dzień Dziecka w Baju P...
Zbigniew Lisowski
Wycieczka po Teatrze Baj Pomorski w T...