Teatr WARSawy dla małych

"Bajka i Majka" - reż. Eliza Borowska - Teatr WARSawy

Co łączy Pchłę Majkę , Misia Stefana i Komara Ryszarda?

Przyjaźń, miłość, przygoda, siostrzano- braterskie utarczki i ... pewne zdarzenie. Mała Pchła postanawia zaryzykować i pomimo zakazu brata skoczyć na „śliczne, smaczne, różowe zwierzątko". Co spotka ją potem i jakie będą tego konsekwencje? Czy znajdzie w atrakcyjnym pluszaku to, czego oczekiwała? Czy nie skusi jej taniocha i atrakcyjność zewnętrzna. Czy podróż po dalekich krainach, pełna przygód i niebezpieczeństw skończy się powrotem do domu? A tam, czy będzie czekał Brat?

Spektakl dla dzieci małych i tych całkiem dużych na podstawie bajki Maliny Prześlugi. Zapraszamy do krainy wyobraźni, małych problemów i tych całkiem dużych, których rozwiązanie wcale nie jest takie łatwe, a mała Pchła jest po prostu mała dziewczynką,

"W "Bajce i Majce" mamy więc pełno niebezpieczeństw, którym mała Majka dzielnie stawia czoła dzięki krzepiącej myśli, że gdzieś jest jej brat, który bardzo by jej się przydał na miejscu. Myśl o nim daje jej duże poczucie bezpieczeństwa i wskazuje kierunek jej działań – żeby znowu być razem i jeść śniadanie na jamniku. Całe szczęście wszystko dobrze się kończy dzięki odwadze i determinacji Majki."

Ula Jankowska

Bilety 30 zł

Grupowe (grupy powyżej 15 osób, opiekun na grupę wstęp wolny) 25 zł

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2013
Teatry
Teatr WARSawy

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia