Teatr WARSawy gościnnie na Plaży

"Ślad" - reż. Maria Seweryn - Teatr WARSawy

Teatr na Plaży zaprasza 7 grudnia o godz. 19 na gościnny spektakl Teatru WARSawy "Ślad" - monodram według debiutu literackiego Marty Dzido "Ślad po mamie" w reżyserii Marii Seweryn i w wykonaniu Agnieszki Michalskiej.

To opowieść o dojrzewaniu, o potrzebie bliskości i zrozumienia. Główną bohaterką jest Anna, która tuż przed maturą zachodzi w ciążę. Aborcja jest niejako przyczynkiem do opowiedzenia, jak relacje z najbliższymi wpływają na podejmowane przez nas decyzje. Sytuacje są wyjęte z życia typowej maturzystki, buntowniczki, królowej świata, która sobie z tym światem jednak nie radzi

W spektaklu dzięki swoistemu poczuciu humoru autorki i odwadze mówienia wprost o najtrudniejszych tematach, takich jak aborcja, amfetamina, seks czy samotność, Agnieszka Michalska przeprowadza nas przez wszystkie etapy dojrzewania bohaterki, od naiwności, aż po świadomość konsekwencji z tej decyzji wynikających.

Agnieszka Michalska

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Absolwentka PWSFTviT w Łodzi na Wydziale Aktorskim. Współpracowała z Teatrami w Częstochowie, Radomiu i Olsztynie. W Warszawie grała m. in. w Teatrze na Woli i w Teatrze Komedia. Aktualnie można ją zobaczyć w Teatrze Polonia w "Kontrakcie" w reżyserii K. Jandy i w Teatrze Capitol w "Dziwnej Parze" w reżyserii W. Adamczyka. Zagrała w filmach J.J. Kolskiego, "Małej Maturze '47" w reż. Janusza Majewskiego. Znana szerokiej publiczności z serialu TVP "Lokatorzy" w roli Krysi.

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2014
Teatry
Teatr WARSawy

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia