Teatr Wierszalin rozpoczyna sezon

"Wszyscy święci. Zabłudowski cud." - reż. Piotr Tomaszuk - Teatr Wierszalin w Supraślu

Spektakl "Wszyscy Święci. Zabłudowski cud.", zostanie zaprezentowany 27 września (piątek) o godzinie 17.00 w ramach Festiwalu Inny Wymiar.

Spektakl "Wszyscy Święci. Zabłudowski cud.", zostanie zaprezentowany 27 września (piątek) o godzinie 17.00 w ramach Festiwalu INNY WYMIAR. Widowisko prezentowane będzie nieodpłatnie. Wejściówki można zarezerwować osobiście w siedzibie teatru w Supraślu lub telefonicznie pod numerem 85 7108845.

Otrzymanie bezpłatnej wejściówki uprawnia do skorzystania z nieodpłatnego transportu autokarowego na trasie Białystok-Supraśl-Białystok. Samochód będzie czekał na widzów pod Kinem Forum o godzinie 16.00.

W ramach planów repertuarowych widowiska następne będzie można obejrzeć w kolejnych dniach weekendu (28 i 29 września) jak zwykle o 18.00 w siedzibie Teatru Wierszalin w Supraślu.

Obecnie w Teatrze trwają prace nad nową realizacją w reżyserii Piotra Tomaszuka, premiera jest planowana już w październiku. Potem rozpocznie się praca z czeską reżyserką Evą Berger nad "Golemem".

Spektakl oparty będzie na mało znanej, fascynującej prozie Gustava Meyrinka. Obie premiery są częścią projektu LABIRYNT, którego założeniem jest poszukiwanie śladów jakie pozostawiły w kulturze współczesnej mity starożytnej Grecji.

(-)
Materiał Teatru
11 września 2013

Książka tygodnia

ahat ilī. Siostra bogów. Sceny dramatyczne
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Olga Tokarczuk, Zbigniew Mikołejko

Trailer tygodnia