Teatralne słuchowisko z cyklu "Słuchaj"

Na Scenie Kameralnej Wrocławskiego Teatru Lalek.

27 stycznia o godz. 13.00, pierwsze w tym roku czytanie z cyklu "SŁUCHAJ!". Tym razem posłuchamy Pierwszego człowieka świata Marii Wojtyszko.

Pramysz i Presłoń – pierwsze zwierzęta świata - zakochują się w sobie. Z ich związku rodzi się Praktoś – dziwne, pozbawione sierści stworzenie, chodzące na dwóch nogach. Pewnego dnia Praktoś zauważa, że zarówno rodzicom, jak i otaczającej go rzeczywistości czegoś brakuje... wszystko jest takie szare! Chłopiec wyrusza w świat w poszukiwaniu kolorów.

Pierwszy człowiek świata Marii Wojtyszko to tajemnicza, pełna ukrytych znaczeń historia o tym, że kolory najłatwiej jest odnaleźć w samym sobie i w innych ludziach.

Wejściówki w cenie 5 zł. Rezerwacja miejsc: Biuro Organizacji Widowni, tel. 71 335 49 11 / 12 / 49; widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

SŁUCHAJ! to cykl czytań najnowszych sztuk dla dzieci z muzyką graną na żywo. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca aktorzy Wrocławskiego Teatru Lalek czytają jedną z najnowszych polskich sztuk dla młodych widzów.

Najbliższe SŁUCHAJ! wyreżyseruje Radosław Kasiukiewicz, o oprawę muzyczną zadba duet SzaZa czyli klarnecista Paweł Szamburski i skrzypek Patryk Zakrocki. Obserwowanie, jak na żywo tworzą dźwięki przy pomocy najdziwniejszych instrumentów, jest fantastyczną przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

(-)
Materiał Teatru
24 stycznia 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia