Teatralne słuchowisko z cyklu "Słuchaj"

Na Scenie Kameralnej Wrocławskiego Teatru Lalek.

27 stycznia o godz. 13.00, pierwsze w tym roku czytanie z cyklu "SŁUCHAJ!". Tym razem posłuchamy Pierwszego człowieka świata Marii Wojtyszko.

Pramysz i Presłoń – pierwsze zwierzęta świata - zakochują się w sobie. Z ich związku rodzi się Praktoś – dziwne, pozbawione sierści stworzenie, chodzące na dwóch nogach. Pewnego dnia Praktoś zauważa, że zarówno rodzicom, jak i otaczającej go rzeczywistości czegoś brakuje... wszystko jest takie szare! Chłopiec wyrusza w świat w poszukiwaniu kolorów.

Pierwszy człowiek świata Marii Wojtyszko to tajemnicza, pełna ukrytych znaczeń historia o tym, że kolory najłatwiej jest odnaleźć w samym sobie i w innych ludziach.

Wejściówki w cenie 5 zł. Rezerwacja miejsc: Biuro Organizacji Widowni, tel. 71 335 49 11 / 12 / 49; widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

SŁUCHAJ! to cykl czytań najnowszych sztuk dla dzieci z muzyką graną na żywo. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca aktorzy Wrocławskiego Teatru Lalek czytają jedną z najnowszych polskich sztuk dla młodych widzów.

Najbliższe SŁUCHAJ! wyreżyseruje Radosław Kasiukiewicz, o oprawę muzyczną zadba duet SzaZa czyli klarnecista Paweł Szamburski i skrzypek Patryk Zakrocki. Obserwowanie, jak na żywo tworzą dźwięki przy pomocy najdziwniejszych instrumentów, jest fantastyczną przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

(-)
Materiał Teatru
24 stycznia 2013

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Malta Festival Poznań ...
Michał Merczyński
Dziś ogłaszamy kolejne wydarzenia, kt...