Teatralny sierpień

17. Letni Ogród Teatralny Katowice

Trwa XVII Letni Ogród Teatralny Teatru Korez. W sierpniu na scenie wystąpi m. in. Natalia Sikora z zespołem Mięśnie. Będzie można zobaczy również takie spektakle jak "Seks dla opornych" Teatru Bagatela, "Miłość i polityka" Teatru Korez oraz "Ruby" Teatru WARSawy.

Połowa LOT-u już za nami, ale w sierpniowym repertuarze również każdy może znaleźć coś dla siebie. LOT w swoim programie na spektakle dla dorosłych zaprasza widzów w sobotnie wieczory. W drugiej połowie festiwalu będzie można obejrzeć jeszcze spektakle teatrów z Krakowa, Katowic i Warszawy.

"Letni Ogród Teatralny" ma w swoim programie również coś dla młodszych widzów. W każdą niedzielę, o godzinie 15 dzieci wraz z rodzicami mogą przyjść, aby obejrzeć spektakl kierowany do najmłodszych.

Natomiast w sierpniowe niedziele w godzinach wieczornych, jest okazja aby dwukrotnie wybrać się na koncert. XVII festiwal LOT-u oferuje widzowi koncert poświęcony pamięci Paco de Lucii, a także koncert Natalii Sikory z zespołem Mięśnie.

Scena "Letniego Ogrodu Teatralnego" mieści się przed siedzibą Teatru Korez, przy placu Sejmu Śląskiego. Spektakle można zobaczyć w każdą sobotę i niedzielę, jeszcze przez cały sierpień. Również cały czas czynna jest wystawa fotografii "Boczny tor - opowieść o zmęczonych lokomotywach", którą można oglądać godzinę przed oraz przez godzinę po każdym spektaklu.

Zapraszamy również do oficjalnych ogródków "Letniego Ogrodu Teatralnego", a mianowicie do "Synergia Club" oraz "Bistro & cafe Krystynka wraca z Wiednia", gdzie dla widzów przygotowane są pewne promocje. Odwiedzajcie także naszego facebook, tam czekają na was konkursy, w których można będzie wygrać bilety lub koszulki "Letniego Ogrodu Teatralnego".

Spektakle dla dorosłych - sobota, godz. 21 (cena 15zł)

Spektakle dla dzieci - niedziela godz. 15 (30.08 godz. 20), wstęp wolny

Wieczory kabaretowe i koncerty - 9, 16. 08. 2015 (cena 20zł)

***

Na zdjęciu: scena ze spektaklu "O małej syrence w niejednej piosence" Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.

(-)
Materiały organizatra
6 sierpnia 2015

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia