"Teraz"

Koncert promujący trzecią solową płytę Doroty Osińskiej

Po sukcesie w programie „The Voice of Poland” Dorota Osińska wraca ze swoją trzecią już solową płytą. Po "Idę" i "Kamyku zielonym" album „Teraz” odsłania kolejne muzyczne oblicze Doroty, zapowiadając nowe rozdziały jej twórczości.

Podczas koncertu 25 stycznia Dorota niezmiennie zaskoczy lekkością i dynamicznością brzmień, zachowując przy tym charakterystyczną dla siebie liryczność i zachwycając siłą swojego głosu. Koncert w Teatrze Rampa zawierać będzie przede wszystkim utwory z nowego albumu, w którym znajdziemy 12 utworów zróżnicowanych pod względem stylu.

Krążek rozpoczyna pogodne i optymistyczne „Szaleć" wybrane na pierwszy singiel z płyty. Dalej usłyszeć możemy m.in. chwytający za serce „To nie banał", nastrojową „Piosenkę minimalistyczną" czy lekko folkowy „Song o morzu". Na płycie gościnnie wystąpił Zbigniew Zamachowski w romantycznym duecie „Coś z Cohena". Nie zabrakło także piosenki „Cztery słońca" dedykowanej córeczce Doroty, która przyszła na świat w listopadzie. Obok nowych utworów znajdziemy polską wersję słynnego „Je suis malade" („Jestem chora") oraz utwór „Biec w nadzieję" w nowej aranżacji.

(-)
Materiał Teatru
20 stycznia 2014

Książka tygodnia

Ksiuty z Melpomeną
vis-a-vis
Stefan Wiechecki

Trailer tygodnia