To był musicalowy mix

Koncert Teatru Muzycznego Roma - CH Reduta w Warszawie

28 listopada w Centrum Handlowym Reduta, artyści z Teatru Muzycznego Roma wystąpili w Koncercie Musicalowym, w którym nie zabrakło partii tanecznych z ich największych przebojów musicalowych. Tego wieczoru poznaliśmy, również zwycięzcę castingów, który otrzymał zaproszenie do obsady w spektaklu baletowym "Magiczny sklep z zabawkami".

Podczas Gali Finałowej artyści z Teatru Muzycznego Roma zaprezentowali wszystkim zgromadzonym gościom mix musicalowy, który otworzyła uwertura do "Akademii Pana Kleksa". W spektaklu nie zabrakło partii wokalnych i tanecznych z takich przebojów jak "Koty", "Piotruś Pan", "Taniec wampirów" czy "Upiór w operze". Niewątpliwą atrakcją wieczoru było wykonanie utworu "Wyśniłam sen" z "Les Misérables", najnowszego spektaklu Teatru Muzycznego Roma. W finale na scenie pojawili się wszyscy artyści. Gala Finałowa wzbudziła ogromne zainteresowanie przybyłych gości, tłumnie zgromadzonych wokół sceny. Wszyscy przybyli otrzymali sceniczne maski.

Podczas niedzielnej musicalowej Gali poznaliśmy, również zwycięzców castingów, które odbywały się 20 i 21 listopada w Centrum Handlowym Reduta. Dorośli uczestnicy castingów walczyli o dołączenie do obsady spektaklu "Magiczny sklep z zabawkami" a dzieci rywalizowały o bezpłatne zajęcia w szkole tanecznej Dance4all działającej przy Romie. 17 osób wyłonionych z castingów, by przygotować się do Gali Finałowej dostało zaproszenie na tygodniowe warsztaty taneczne w teatrze muzycznym Roma. Makijaże uczestnikom castingów przygotowała Perfumeria Sephora.

Spośród dorosłych tancerzy najlepszy okazał się Piotr Jeznach, który otrzymał zaproszenie do obsady najnowszego spektaklu przygotowanego przez realizatorów współpracujących między innymi z Teatrem Muzycznym Roma.

Jeszcze przed rozpoczęciem Koncertu Musicalowego Maciej Pol zaprezentował wszystkim zgromadzonym, czym jest świat magii i iluzji. Wielbiciele baśniowych klimatów jak i niedowiarkowie patrzyli z uwagą na każdy ruch magika dociekając "jak to możliwe".

Nie zabrakło też teatralnych konkursów, w których każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności aktorskie na scenie. Fundatorami nagród byli: CCC, Mc\'Donalds, Quzi, Ko-Ara, Neckerman, Kapphal.

(-)
Materiał nadesłany
2 grudnia 2010

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia