TR Warszawa ogłasza nabór

TR Warszawa

TR Warszawa ogłasza nabór dla pedagogów, pedagożek przedszkolnych oraz nauczycielek i nauczycieli uczących w pierwszych klasach szkół podstawowych w całej Polsce do udziału w cyklu specjalistycznych warsztatów pedagogicznych MŁODY TR.

Warsztaty posłużą poznaniu narzędzi pedagogiki teatru, które mogą być pomocne w aktywnej pracy z dziećmi na rzecz ich rozwoju. Efektem cyklu warsztatów będzie przygotowanie autorskich scenariuszy lekcji oraz wielowariantowych gier, służących do realizacji podstawy programowej. Każda uczestniczka i uczestnik otrzyma wsparcie tutora lub tutorki – indywidualne konsultacje dotyczące pracy nad swoimi zajęciami, wykorzystującymi narzędzia pedagogiki teatru w pracy z dziećmi.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są do 30 maja 2020 roku poprzez formularz.
O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

TR ONLINE: WIĘCEJ NIŻ WIDZ!

W ramach programu wydarzeń edukacyjnych online przygotowaliśmy warsztaty i zajęcia dla różnych grup wiekowych, dostosowane do specyfiki prowadzenia i uczestnictwa za pośrednictwem sieci. W ofercie programowej TR ONLINE: WIĘCEJ NIŻ WIDZ! znajdują się zarówno zajęcia przeznaczone dla grup zorganizowanych (dzieci, młodzieży i dorosłych), jak i dla osób indywidualnych. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy mają potrzebę dyskutowania o sztuce, pogłębiania swojej wiedzy i twórczego rozwoju. Szczegółowa oferta programowa znajduje się na stronie TR Warszawa.

Kaja Stępkowska
Materiał nadesłany
22 maja 2020
Teatry
TR Warszawa

Książka tygodnia

Życie niedokończone
Wydawnictwo Żywosłowie
Lech Raczak, Jacek Głomb

Trailer tygodnia