Trudny list do przyjaciela

"Linia powrotu" - reż. Piotr Borowski - Studio Teatralne w Warszawie

Studium Teatralne zaprasza na pokazy swojego najnowszego spektaklu inspirowanego książką Krzysztofa Czyżewskiego "Linia powrotu". Jest to pełna metafor opowieść o mężczyźnie, który rozlicza się ze swoim dzieciństwem i młodością.

Okazuje się, że skomplikowane wydarzenia z przeszłości wciąż mają na niego wpływ. Adam przypisuje sobie odpowiedzialność za winy popełnione przez ojca, nie może się dogadać z siostrą, nie potrafi poradzić sobie z chorobą i śmiercią matki...

Zamiast stawić czoło problemom, ucieka od nich, wybiera samotność. Dopiero pisząc list do przyjaciela, podejmuje próbę analizy swoich życiowych wyborów, stara się spojrzeć na nie z innej perspektywy. Współautorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Piotr Borowski, szef i założyciel Studium Teatralnego.

"Linia powrotu", spektakl według scen. Piotra Borowskiego i Piotra Aleksandrowicza, reż. Piotr Borowski, wyk. Carolina Albano, Piotr Aleksandrowicz, Waldemar Chachólski, Martina Rampulla, Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32, wstęp wolny.

Przedstawienie będzie można obejrzec od piątku (3.12) do niedzieli (5.12) oraz w czwartek (9.12) o godz. 19.

Jul
Zycie Warszawy
3 grudnia 2010

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...