Trwa Festiwal Teatr w Remizie na Helu

promocje ksiązek, spektakle, spotkania

Promocja książki Andrzej Żurowskiego, spektakl Piotra Kondrata i spotkania w cyklu "rozmowy o polskich aktorach" - to propozycje festiwalu "Teatr w Remizie" pod kierownictwem artystycznym Wiesława Gerasa.

11 sierpnia po spektaklu Piotra Kondrata - Shylock (scenariusz Andrzej Żurowski wg Williama Szekspira) odbędzie się promocja książki Andrzeja Żurowskiego "Scenariusze szekspirowskie", opublikowanej przez Wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru, pod patronatem polskiej sekcji AICT, której Andrzej Żurowski był wieloletnim przewodniczącym, a potem przewodniczącym honorowym.

13 sierpnia Piotr Kondrat przedstawi "Hamleta 24.00" wg Williama Szekspira - spektakl plenerowy na plaży przy bulwarze nadmorskim.

Wcześniej, bo już 2 sierpnia rozpoczynają się na Helu spotkania w Salonie przy ul. Wiejskiej 12 - Rozmowy o polskich aktorach. W programie: 2 sierpnia - o Andrzeju Łapickim opowiada Olgierd Łukaszewicz, 9 sierpnia o Gustawie Holoubku - Tomasz Miłkowski i 12 sierpnia o Tadeuszu Łomnickim - Tomasz Miłkowski i Jolanta Betkowska. Spektakle i spotkania rozpoczynają się o godz. 20. Do Teatru w Remizie, Salonu i na Spotkania z aktorami zaprasza Mirosław Wądołowski -burmistrz Helu i Urząd Miasta Hel.

(-)
Materiał Organizatorów
1 sierpnia 2013

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia

Ballady i romanse
Gabriel Gietzky
Cóż może być bardziej romantycznego, ...