TYDZIEŃ DZIECKA 2020 - akcja LIŚĆ DO TR!

Tydzień Dziecka 2020 - TR Warszawa

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka TR Warszawa zaprasza dzieci, rodziców, opiekunki i opiekunów do wzięcia udziału w akcji artystycznej LIŚĆ DO TR.

Czego w ostatnim czasie dzieci potrzebują najbardziej? Kontaktu z przyrodą i kreatywnej zabawy z najbliższymi! Zachęcamy dzieci do wyłączenia komputerów i analogowej zabawy, której efektami mogą podzielić się z zespołem TR Warszawa.
Do udziału zachęcamy wszystkie dzieci, jak i tych, którzy dalej się dziećmi czują. Akcja organizowana jest w ramach TYGODNIA DZIECKA 2020.

LIŚĆ DO TR
O zasadach zabawy opowie w najbliższy poniedziałek na Facebooku TR Warszawa aktor TR Warszawa, Dobromir Dymecki. 1 czerwca o godzinie 8:00 na Facebooku TR Warszawa opublikujemy film instruktażowy do zabawy LIŚĆ DO TR.

Na czym polegają zadanie?
"Znajdź najdziwniejszy liść w Twoim otoczeniu. Możesz go znaleźć na spacerze wokół domu czy w parku, na drzewie lub krzewie, w kwiatkach na rabatkach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wyjść na zewnątrz – może znajdziesz go w domu? Zrób zdjęcie liścia! Napisz (a jeśli nie umiesz jeszcze pisać – narysuj) list do teatru. Opowiedz nam: jaki spektakl chciałbyś lub chciałabyś zobaczyć w przyszłości? Może bohaterem spektaklu mógłby zostać Twój liść? Prześlij zdjęcie i LIŚĆ DO TR na adres: edukacja@trwarszawa.pl." Zdjęcia liści i listów zostaną opublikowane na stronie TR Warszawa w formie wirtualnej galerii.

Akcja LIŚĆ DO TR trwa od 1 do 7 czerwca w ramach TYGODNIA DZIECKA 2020.

Kaja Stępkowska
Materiał nadesłany
30 maja 2020
Teatry
TR Warszawa

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...