Tylko jeden jedyny raz w Świętochłowicach!

"Nie lubię pana, Panie Fellini" - reż. Marek Koterski - Teatr w walizce, Warszawa

Kto widział "Dzień Świra" Marka Koterskiego w kinie, musi koniecznie zobaczyć jego "Nie lubię pana, Panie Fellini" w teatrze.

"Nie lubię pana, Panie Fellini" pokazuje, że możliwa jest wielka miłość, taka zdarzająca się raz na całe życie. Nie idealna jak w komediach romantycznych, jednak silniejsza niż cokolwiek innego. To bardzo mądry przekaz tego monodramu. To trzeba koniecznie zobaczyć... Najlepszy polski reżyser filmowy w teatrze! Marek Koterski reżyseruje gwiazdę "Diwy" Małgorzatę Bogdańską.

Środa 3 sierpnia, CKŚ Świętochłowice 19:00, Teatr w Walizce, Warszawa, Marek Koterski, Małgorzata Bogdańska "Nie lubię pana, Panie Fellini".

Brawurowo wyreżyserowany przez Marka Koterskiego i równie brawurowo zagrany przez Małgorzatę Bogdańską spektakl o spotkaniu między jednym z najlepszych reżyserów filmowych Frederico Fellinim i jego żonie aktorce Giulliettcie Masinie. Pełna humoru i łez wspólna podróż przez ich wspólne życie i kolejne plany filmowe.

Monodram "Nie lubię pana, Panie Fellini" opiera się na autorskim tekście opracowanym przez Małgorzatę Bogdańską i Marka Koterskiego. Jest artystyczną wizją życia Giulietty Masiny u boku swojego genialnego, lecz nie zawsze wiernego męża - Federico Felliniego. Dla pani Małgorzaty postać tej słynnej aktorki jest niezwykle ważna, co twórcy spektaklu podkreślają na każdym kroku. Monodram jest swojego rodzaju hołdem złożonym wspaniałej artystce, wyrazem uznania i szacunku dla kobiety, która całe życie poświęciła miłości.

Bilety: 20 zł. Rezerwacje: Centrum Kultury Śląskiej, ul. Krauzego 1, Świętochłowice, tel. 32 34 52 160, wt-czw 10-18, pt 10-15.

(-)
Materiał Teatru
2 sierpnia 2016
Portrety
Marek Koterski

Książka tygodnia

Kantor Nie/Obecność
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Katarzyna Fazan

Trailer tygodnia

Nastazja wychodzi za mąż
Krzysztof Babicki
Kameralny spektakl o namiętnościach n...